אודות קו.קו

חברת Co.Co היא מיזם במימון המונים, שמאמין כי טעם טוב, אמון ואחריות חברתית הם ערכים אוניברסליים ובסיס רחב למדי להקמת חברת אופנה חדשנית, במודל כלכלי שיתופי פורץ דרך.

החברה מציעה לכל אחת ואחד להצטרף ולהיות שותפה בחברת ההזנק. איך הופכים לשותפה? משקיעים סכום נמוך, מקבלים את כל ההשקעה חזרה בבגדים ומוצרים וגם הנחה של 10% ויותר, לכל החיים. בנוסף, בעתיד, כשהחוק יאפשר, כל השותפות יהנו  מחלוקת רווחים לפי חלקן. 

first

וזה עוד לא הכול. Co.Co מזמינה את כולן להצביע על הדגמים שהן אוהבות, לשלוח רעיונות משלהן לעיצובים ולהשתתף בחגיגת עיצוב דמוקרטי. באמצעות השיתוף וחוכמת ההמונים, אנחנו יכולים לדייק בהיצע ולייצר רק את מה שהלקוחות והשותפות רוצות לקנות.

אנחנו מאמינים שהעתיד בכלכלה צודקת טמון בהקמת מרכזי רווח קהילתיים גלוקאליים הפועלים על עקרון הכלכלה השיתופית ומבוססים על ערכים של שיוויון יחסי, שקיפות ושיתוף. החזון העסקי של Co.Co מציע חברה שתהיה שייכת שווה בשווה לצוות המייסד, לשותפים ושותפות מהציבור ולמשקיע אסטרטגי שתפקידו להצעיד את המיזם קדימה.

team

החברה קמה בינואר 2013, המרכז הקהילתי הראשון פועל בתל אביב ברחוב קהילת סלוניקי 7 ומשמש גם כחנות, שתפקידה להנגיש את הרעיון העסקי ואת אתר המכירות לקהל. בנוסף, המקום משמש את השותפות וחברות הקהילה לפעילות רלוונטית ללא עלות.

שמאל - צלמת: מירי דוידוביץ'
ימין – הסלון התרבותי החודשי בקו.קו | שמאל – כך התחלנו. צלמת: מירי דוידוביץ’.

 

בואי להכיר את הצוות או הצטרפי אלינו