קהילת סלוניקי 7, נאות אפקה, תל אביב

שעות פעילות
ראשון – חמישי 10:00-19:00
שישי 10:00-14:00

שאלות נפוצות

אנו מזמינים אותך לעיין במספר שאלות נפוצות טרם פנייתך

חברת CO.CO היא מיזם חברתי חדשני שקם מתוך אמונה שהעתיד בכלכלה צודקת טמון בהקמת מרכזי רווח שיתופיים, המבוססים על ערכים של שיוויון יחסי, שקיפות ואחריות חברתית. רוכשים “חברות” בהתאם למסלולים השונים ונהנים מהחזר בבגדים איכותיים חינם בשווי ההשקעה, במשך שנתיים, מהנחה מיידית קבועה לכל החיים, וכמובן משותפות ברווחים, כשאלו השותפות תורמות מנסיונן האישי, פעילות בתחומים המקצועיים הרלוונטיים ומוזמנות לסייע ולפעול בכל תחום. לאור החזון והמבנה הייחודי CO.CO חורטת על דגלה: איכות וטעם טוב החברה מאפשרת לכל מי שרוצה לקחת בה חלק, להשפיע באופן פעיל ולעשות יחד. תמורת מחיר סביר, אמון, שיתופיות ואחריות חברתית.

למידע נוסף

ההשקעה של השותפות מוגדרת למעשה כרכישת מוצרים מראש. ו-CO.CO חייבת להן מוצרים בשווי הסכום ששילמו. ההתחייבות המוסרית שלנו כלפי השותפות היא לאפשר להן ליהנות מרווחיות החברה כשיחולקו רווחים על פי חוק. לשותפות אין אחריות לחובות החברה.

CO.CO שייכת לצוות היזמים, ובעתיד, כשהחוק למימון המונים יאפשר, גם לכל השותפות והשותפים לדרך, שהצטרפו ורכשו “חברות” במיזם. בין השותפים ניתן למצוא מורות, רואת חשבון, סטייליסטית, חשבת בחברה ציבורית, עורכות דין, בעלת משרד פרסום, יועצות פיננסיות, פרופסוריות, בעל מוסך, יבואן בדים, בעלת רשת אופנה מובילה, כותבות, מנכ”ליות, אמהות, אבות, ועוד. כל אחת ואחד יכולים להיות שותפים במיזם.

CO.CO מציגה באתר דגמים שעוצבו על ידי המעצבת הראשית, דליה קפוזה, ומעמידה אותם להצבעת הלקוחות והשותפות. במקביל, החברה מקבלת בקשות והצעות למוצרים מלקוחות או שותפות, והדגמים המתאימים עומדים אף הם להצבעה. הדגמים שזוכים למספר קולות המאפשר ייצור יעיל, יוצעו למכירה באתר האינטרנט. CO.CO מארחת גם מעצבים נוספים והקולקציות שלהם מעשירות את המבחר ומשתלבות בשפה העיצובית שלנו.

בואי להצביע

אנחנו ב-CO.CO מאמינים בחוכמת ההמונים ורוצים להסתמך על הטעם האישי שלך. אנו מעלים את הדגמים שאנו רוצים לייצר להצבעת הלקוחות שלנו. ככל שמספר ההצבעות יגדל כך נקבל אינדיקציה מדויקת יותר לגבי פוטנציאל המכירה של הפריטים. ככל שנהיה בטוחים יותר כחברה בקהילה שלנו תוכלי להציע רעיונות, לשלוח איורים, להצביע ולהביע את דעתך אונליין. שהדגמים שנייצר יימכרו – כך נוכל להציע אותם במחיר טוב יותר ללקוחות.

בואי להצביע

רוב המוצרים מיוצרים בארץ, כמובן כל עוד הדבר עולה בקנה אחד עם התבונה העסקית, היכולות והצרכים. יש מוצרים שניתן לייצר באופן איכותי ובמחיר מתאים יותר בחו”ל. יש לנו צוות מקצועי מצוין, שרואה לנגד עיניו את טובת הלקוחות והשותפות כאחד, ומכיר היטב את הדרישות והיכולות של הספקים השונים בארץ ובעולם.

כיצד ניתן ליצור איתנו קשר?

טלפון: 077-209-1277
פקס: 077-209-1278
דוא”ל: info@collectivecollection.com
לחנות אונליין >

לחילופין, באפשרותך למלא הטופס שלהלן ונחזור אליך בין רגע:

כיצד נוכל לעזור לך?

שדות המסומנים ב* נחוצים