אי שם בצפון תל אביב, בנוף אורבני טיפוסי, בין חניונים גדושים לבין בניינים אפרוריים, נמצא אי של שיק הטבול בפשטות אלגנטית:

Co.Co, מיזם חברתי חדשני שקם מתוך תפיסה שהעתיד בכלכלה צודקת טמון בהקמת מרכזי רווח שיתופיים המבוססים על ערכים של שיוויון יחסי, שקיפות ואחריות חברתית. המודל העסקי מציע חברה שתהיה שייכת שווה בשווה לצוות המייסד ולעוד הרבה שותפים ושותפות מהציבור.


דליה קפוזה

מעצבת רבת ניסיון עם קילומטרזבתעשיית האופנה המקומית. מאמינה בעיצוב בגובה העיניים. מנחה דורות של סטודנטים לעיצוב אופנה. בעלת תשוקה בלתי נדלית לבדים, הדפסים, עיצוב וטעם טוב. הקימה עם צפרא פרלמוטר את CO.CO כדי לצקת את הידע שצברה, לבגדים שאוהבים ללבוש.

צפרא פרלמוטר

יזמית עם אגנדה חברתית. התחילה את דרכה המקצועית כמעצבת אופנה לצידה של דליה קפוזה, ועם המעבר לתפקידי ניהול, גילתה כי נפלאות הכלכלה גוברות על מקסמי הטרנד. מאמינה שרק שופינג יציל את הקפיטליזם ושאופנה עושים בהגינות, או לא עושים בכלל.

קובי ויזל

ייזם אינטרנט עם רגישות מיוחדת לצבע, פונט וצורה. מעצב, מפתח, מייעץ, מדבר וכותב על כל מה שיפה ונגיש באינטרנט. מאמין ששינה היא בזבוז זמן ומנצח ביד רמה על פיתוח האתר.

אבי עובדיה

התחיל את דרכו המקצועית בענף הטקסטיל כאיש פיתוח וייצור, בקיא ברזי התפעול והלוגיסטיקה, מהלך קסם על תופרות, תדמיתניות ובעלי מתפרות. מנהל את שרשרת האספקה, משולחנות הגזירה ועד לקולבים.

הילה רגב

עיתונאית, יצור קריאטיבי, תעדיף תמיד תנומה על פני ארוחת צהרים (אבל אם אפשר לשלב, למה לא?

מיכל אפשטיין

מעצבת אופנה שמעדיפה את הצדדים התיאורטיים של המקצוע. מציירת בחסד, חובבת ניוזלטרים ובלוגים, מפיחה רוח בפלטפורמת ההצבעות ומסמנת כיוונים.

יעל צחור

צילום ועיצוב גרפי. גדלה בגליל, למדה בירושלים ועובדת בתל אביב. אוהבת לצלם אוכל, לאכול אוכל, עם אובססיה קלה לסטיישנרי, וואשי טייפ וכדורי שוקולד.

אילה פרלמוטר

עורכת תוכן, כותבת ביוגרפיות ולומדת כל יום מחדש איזה נס הוא עצם קיומנו כאן. קשובה באוזן אוהדת לכל אדם ומוצאת את הסיפור המעניין של כל אחד.

טלי רוזין

כותבת. פעם כמקצוע, אצלנו רק מפני שלא יכלה להתאפק. לקחה על עצמה להכיר את ובין השותפות.

יעל רוזנוולד-יניב

כותבת תוכן בתחום האופנה, העיצוב וסגנון החיים. נהנית מחקירות-עומק אינטרנטיות בחיפוש אחר מקורות השראה, שורצת רשתות חברתיות לפרנסתה ומקווה לכתוב ספר יום אחד.

הגר ברנע

סטודנטית לעיצוב טקסטיל בשנקר, מתמחה באריגה ורוקמת בנשמה. נמשכת ללבוש מונוכרומטי אבל רומנטית בתפישתה ומאמינה שתעשיית הטקסטיל בישראל עוד תחזור לפרוח ולשגשג.

מיכל לוי

מעצבת תכשיטים, חובבת מכירות וקניות, אוהבת אדם ובעלת טעם אופנתי משובח. משמשת כשומרת הסף של שירות הלקוחות בארגון.

שחר קורן

סטודנטית לעיצוב אופנה בשנקר, גדלה והתחנכה באירופה, הכי אוהבת את ישראל ובלילה בלילה חולמת על קריירה בניו-יורק.

קרן לוי

סטודנטית לעיצוב אופנה בשנקר, לא היתה בוחרת במקצוע אחר וחלומה הגדול הוא לפתוח חנות קטנה ובצמוד אליה סטודיו עם תופרת ותדמיתנית בכדי שהלקוחות יוכלו לראות את התהליך בזמן אמת.